IMG_6602
STODOŁA? Kiedyś faktycznie nazwa odzwierciedlała to co znajdowało się w środku, teraz przyzwyczajenie i sympatia do nazewnictwa została lecz w rzeczywistości..... wewnątrz jak i na zewnątrz obiekt przygotowany jest do organizacji nowoczesnych przyjęć weselnych,bankietów, imprez okolicznościowych, imprez tematycznych (komunie,chrzciny,urodziny,rocznice,imprezy zakładowe) na 120 osób. Zdecydowaliśmy się na biel, a oto główne powody:
  • nadaje się do łączenie z innymi kolorami bez żadnych przeciwwskazań, co sprawi,że wystrój sali będzie idealnym odzwierciedleniem wybranego przez Państwa motywu przewodniego,
  • biel to elegancja, delikatność, przejrzystość,
  • kolor ten sprawił,że sala nabrała nowoczesnego stylu i co najważniejsze pozwala na zorganizowanie bardzo efektownej gry kolorowych świateł,dzięki całemu systemowi oświetlenia, który posiada nasz zespół BAD.
Biel daje wiele możliwości.......... Lokalizacja pozwala na zorganizowanie przyjęcia z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu zieleni, przyrody i naturalnego krajobrazu co sprawia, że Państwo i zaproszeni goście możecie poczuć się swobodnie i w pełni cieszyć się długimi godzinami wspólnej zabawy.Wieloletnie doświadczenie w branży związanej z organizowaniem, koordynowaniem i prowadzeniem wszelkiego rodzaju przyjęć i imprez sprawiło, iż STODOŁA jest dziś miejscem, w którym zadbamy o to aby każde przyjęcie było udane, a Państwo zadowoleni. Nasza sala jest KLIMATYZOWANA, posiada AGREGAT prądotwórczy, bezpłatny duży parking,projektor na sali,   Oferujemy:

Udało się Monika Kotwica i Damian Krawczyński wyczarować słońce pewnego wtorku w październiku, więc Bernard Łętowski...

Opublikowany przez Stodoła na 4 listopada 2017